KEVÄTLUKUKAUSI 7.1.-15.5.2020 
Tunteja ei pidetä: 
- hiihtolomalla 17.-23.2. 
- pääsiäisenä 10.-13.4.
- vappuna 30.4.-1.5.

Kevätnäytökset pidetään Porin teatterissa su 17.5.  

  • Maanantai 
FLAMENCOSALI 
16.00-17.15 Flamenco 3 (11-13v) / Marja Rautakorpi 
17.15-18.30 Flamenco 4 (13v+) / Marja Rautakorpi 
18.30-19.45 Kilparyhmä Fuego (18v+) / Marja Rautakorpi 
20.00-21.00 Aikuisflamenco / Marja Rautakorpi 
21.00-21.20 Aikuisflamenco+ / Marja Rautakorpi 

BALETTISALI 
17.30-18.00 Satubaletti 1A (3-4v)UUSI RYHMÄ / Veera Rinnemäki 
18.30-19.30 Baletti 2 (9-10v) / Eveliina Lehtiniemi 
19.30-20.30 Aikuisbaletti 1 / Eveliina Lehtiniemi 

  • Tiistai
 FLAMENCOSALI 
16.15-16.45 Tanssimuskari 1 (1-2v) / Minna Jantunen 
16.45-17.15 Tanssimuskari 2 (2-3v) / Minna Jantunen 
17.15-18.00 Satuflamenco 1A (5-6v) / Minna Jantunen 

 BALETTISALI 
16.00-17.00 Nykytanssi 1 (7-8v) / Eveliina Lehtiniemi 
17.00-18.20 Nykytanssi kilpa PT Amelias (9-12v) / Eveliina Lehtiniemi
18.20-19.45 Nykytanssi kilpa PT Cocos (13-15v) / Eveliina Lehtiniemi
19.45-21.15 Nykytanssi kilpa PT Fridas (14v+) / Eveliina Lehtiniemi

  •  Keskiviikko 
FLAMENCOSALI 
16.30-17.15 Dance latino lapset (7-10v) / Carita Koivula-Pukkila
17.15-18.00 Satubaletti 2A (5-6v) / Carita Koivula-Pukkila 
18.00-19.00 Baletti 1 (7-8v) / Carita Koivula-Pukkila 
19.05-19.50 Bailatino aikuiset / Carita Koivula-Pukkila 
19.50-21.20 Latino show aikuiset /Carita Koivula-Pukkila

BALETTISALI 
16.00-17.00 Nykytanssi 3 (12v+) / Eveliina Lehtiniemi 
17.00-17.45 Satubaletti 1B (3-4v) / Eveliina Lehtiniemi 
17.45-18.30 Satubaletti 2B (6-7v) / Eveliina Lehtiniemi 
18.30-19.30 Nykytanssi 2 (9-10v) / Eveliina Lehtiniemi 

  •  Torstai 
FLAMENCOSALI 
16.00-17.30 Las Flores latino show kilpa (13-15v) / Maria Kause
17.30-18.30 Street alkeet (8-11v) / Sonja Setälä
18.30-19.30 Dance latino (11v+) / Veera Rinnemäki 

BALETTISALI 
16.45-17.45 Linnunrata baletin koulutusryhmä (9-11v) / Reetta Parvikko 
17.45-18.30 Kärkitossut / Reetta Parvikko 
18.30-19.30 Baletti 3 (12v+) / Reetta Parvikko 

  •  Perjantai 
FLAMENCOSALI 
16.00-17.00 Diamante flamencon kilpa (9-11v) / Maria Kause 
17.00-18.15 Flamenco 2 (7-10v) / Helena Urpulahti 

 BALETTISALI 
17.15-18.00 Satuflamenco 2 (6-7v) / Veera Rinnemäki 
------------------------------------------------------------------------
SYYSLUKUKAUSI 19.8.-13.12.2019
Tunteja ei pidetä:
- syyslomalla 21.-27.10.
- itsenäisyyspäivänä pe 6.12.

  • Maanantai
FLAMENCOSALI
16.00-17.15 Flamenco 3 (11-13v) / Marja Rautakorpi
17.15-18.30 Flamenco 4 (13v+) / Marja Rautakorpi
18.30-19.45 Kilparyhmä Fuego (17v+) / Marja Rautakorpi
20.00-21.00 Aikuisflamenco / Marja Rautakorpi
21.00-21.20 Aikuisflamenco+ / Marja Rautakorpi

BALETTISALI
17.30-18.00 Satubaletti 1A (3-4v) / Veera Rinnemäki
18.15-19.15 Baletti 2 (8-10v) / Eveliina Lehtiniemi
19.15-20.15 Aikuisbaletti 1 / Eveliina Lehtiniemi

  • Tiistai
FLAMENCOSALI
16.15-16.45 Tanssimuskari 1 (1-2v) / Minna Jantunen
16.45-17.15 Tanssimuskari 2 (2-3v) / Minna Jantunen
17.15-18.00 Satuflamenco 1A (5-6v) / Minna Jantunen
18.00-19.15 Flamenco 2 (9-11v) / Helena Urpulahti

BALETTISALI
16.00-17.00 Nykytanssi 1 (7-8v) / Eveliina Lehtiniemi
17.00-18.00 Nykytanssi kilpa PT Amelias (9-12v) / Eveliina Lehtiniemi
18.00-18.45 Akrobatia kilparyhmille / Eveliina Lehtiniemi
18.45-19.45 Nykytanssi kilpa PT Cocos (13-14v)  / Eveliina Lehtiniemi
19.45-21.15 Nykytanssi kilpa PT Fridas (14v+) / Eveliina Lehtiniemi

  • Keskiviikko
FLAMENCOSALI
17.15-18.00 Satubaletti 2A (5v) Carita Koivula-Pukkila
18.00-19.00 Baletti 1 (7-8v) / Carita Koivula-Pukkila
19.00-19.45 Bailatino aikuiset / Carita Koivula-Pukkila
19.45-20.45 Latino show aikuiset /Carita Koivula-Pukkila

BALETTISALI
16.00-17.00 Nykytanssi 3 (11v+) / Eveliina Lehtiniemi
17.00-17.45 Satubaletti 1B (4v) / Eveliina Lehtiniemi
17.45-18.30 Satubaletti 2B (5-6v) / Eveliina Lehtiniemi
18.30-19.30 Nykytanssi 2 (8-10v) / Eveliina Lehtiniemi

  • Torstai
FLAMENCOSALI
16.00-17.30 Las Flores latino show kilpa (13-14v) / Maria Kause
17.30-18.30 Dance lapset (7-11v) / Veera Rinnemäki
18.30-19.30 Dance latino (11v+) / Veera Rinnemäki

BALETTISALI
16.45-17.45 Linnunrata baletin koulutusryhmä (9-11v) / Reetta Parvikko
17.45-18.30 Kärkitossut / Reetta Parvikko
18.30-19.30 Baletti 3 (12v+) / Reetta Parvikko

  • Perjantai
FLAMENCOSALI
16.00-17.00 Diamante flamencon kilpa (9-11v) / Maria Kause
17.00-18.00 Flamenco 1 (7-8v) / Helena Urpulahti

BALETTISALI
17.15-18.00 Satuflamenco 2 (6-7v) / Veera Rinnemäki


  • Lauantai 14.9., 12.10. ja 9.11.
FLAMENCOSALI
12.00-13.00 Reggaeton aikuiset / Janika Keskinen
13.00-14.00 Reggaeton nuoret / Janika Keskinen

Buy | Download | (Free!)

(c)2019, Kaikki oikeudet pidätetään
Osumalaskuri: 159353
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
Evästeiden tiedot
Tämä verkkosivu voi käyttää evästeitä verkkosivujen toiminnan parantamiseksi. Voit estää evästeiden käytön oman selaimesi asetuksissa. Käyttäessäsi verkkosivujamme hyväksyt myös evästeiden käytön.
OK, ymmärrän